Haberler

Yeni Tesis Serdivanspor’a Güç Katacak

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 10. Grupta mücadele eden ve bir süredir maçlarını Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde oynayan Serdivanspor’un yeni kulüp binası Kazımpaşa’da yükseliyor.

İki Takım Aynı Anda Konaklayabilecek

Tüm ayrıntıların düşünüldüğü yeni kulüp binası, soyunma ve hakem odaları ile idare odalarının yanı sıra ev sahibi ve misafir takımın aynı anda konaklayabileceği donanımda tasarlanarak inşa ediliyor.

Amatör sporculara her türlü fiziki ortamı sağlamayı amaçladıklarını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, modern tesis binasının en kısa sürede tamamlanarak hizmete gireceğini söyledi.

Yeni Yetenekler Kazandıracak

Serdivanspor’un başta Sakaryaspor olmak üzere tüm Anadolu kulüplerine yeni yetenekler kazandırmaya devam edeceğini belirten Başkan Alemdar, “Spor alanında hayata geçirdiğimiz projelerle, gençlerimize ve dolayısıyla geleceğimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Sporun Her Dalını Destekliyoruz

Sporda sadece futbola yatırım yapmadıklarını, her yıl yaz spor okulları ile de tenisten basketbola, yüzmeden voleybola farklı branşlarda en az 1000 öğrenciye ücretsiz kurs verildiğini ifade eden Başkan Alemdar, “Futbolda olduğu gibi diğer dallarda da sporu sevdirme ve geliştirme gayreti içerisindeyiz.” dedi.

Serdivanspor Çıkışını Sürdürecek

Kazımpaşa’da yükselen yeni spor tesisinin Serdivanspor’a güç katacağını belirten Başkan Alemdar, hafta sonu İstanbul deplasmanında Ataşehir Çamolukspor’dan alınan 3 puanla sarı siyahlı ekibin seri yakalayıp en kısa sürede üst sıralara tırmanacağını ifade etti.

 0  1 Google +0