Haberler

Sizleri Stajyer Olarak Değil Ailemizin Ferdi Olarak Görüyoruz

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Serdivan Belediyesi’nde staj yapacak öğrenciler Belediye Meclis Salonu’nda Başkan Alemdar’ın misafiri oldu.

İlk kez bir çalışma ortamında bulunan öğrencilere hitaben konuşan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Belediyesi’nin amirinden memuruna kadar büyük bir aile olduğunu ifade ederek, “Biz sizleri bu ailede stajyer olarak görmüyoruz. Aksine ailemizin bir ferdi olarak kabul ediyoruz” dedi.

Belediyenin kendileri için bir tecrübe merkezi olacağını da vurgulayan Alemdar, “Serdivan Belediyesi hem bir okul, hem de bir aile ortamıdır. Buradaki beceriniz, çalışma isteğiniz size okul notu olarak dönerken, içinde bulunduğunuz ortamsa gelecekte size yol gösterecek önemli değerleri kazandıracaktır. Sizler devamında üniversiteye gidecek veya iş kuracak insanlarsınız. Belediyede her birimin kendine has görevleri var. Sizlere verilen görevi layıkıyla yerine getirirseniz ve burada edineceğiniz tecrübelerle de pekiştirirseniz hayatta da başarılı olursunuz.” dedi.

Gençliği Geleceğe Hazır Olan Bir Toplumun Geleceği De Aydınlık Olur…

Gelecek için en önemli yatırımın gençlere yapılan yatırım olduğunu da dile getiren Alemdar, “Bu ülkenin geleceği için biz gençlerimize her alanda yardımcı olmak istiyoruz. Gençliği geleceğe hazır olan bir toplumun geleceği de aydınlık olur. Bunun için birlikte çalışacağız. Burada geçireceğiniz süre içerisinde edineceğiniz tecrübelerle iyi bir vatandaş, çalışkan bir iş kadını ve iş adamı olmanıza katkımız olsun istiyoruz. Staj süreniz boyunca uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyor ve hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 0  1 Google +0