Haberler

Serdivan'da Yeni Bir Proje Daha Hayata Geçiyor

Meslek edinmek ya da farklı bir branşta kendini yetiştirmek isteyen vatandaşlar Serdivan Eğitim ve Sanat Merkezi’nde gördükleri eğitimlerle hem belge sahibi hem de iş sahibi olabilecekler. 

 

Teori ve Pratik Aynı Çatı Altında

 

Eğitim anlayışına farklı bir bakış açısı ile yaklaştıklarını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, sadece teorik eğitimin tek başına yeterli olmadığını, teoriğin pratikle birleştirilmesi gerektiğini ifade ederek Serdivan Eğitim ve Sanat Merkezi’yle bu iki unsuru aynı çatı altında birleştireceklerini belirtti

 

Turizm Okulu Projesi de Hayata Geçiyor

 

Çalışmalar kapsamında Başkan Yusuf Alemdar’ın projelerinden Serdivan Turizm Okulu’da 

hayata geçiyor.

 

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün yanında 2690 m2 alanda inşasına başlanan Serdivan Eğitim ve Sanat Merkezi’nde vatandaşlar farklı branşlarda uzman eğitimcilerden ders alacak. Turizm Okulu’da aynı komplekste hizmet verecek.

 

Amaç Vizyonu Açık Bir Gelecek

 

Serdivan’ın hayata geçirilen projelerle birlikte kültür, sanat, ticaret, sağlık ve turizm merkezi olma yolunda önemli adımlar attığını belirten Başkan Yusuf Alemdar;  Serdivan Eğitim ve Sanat Merkezi’yle amaçlarının vizyonu açık, geleceğe güvenle bakmak ve hayata sağlam adımlarla başlamak isteyen herkese daha rahat, modern, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda eğitim vermek olduğunu söyledi.

 0  1 Google +0