Haberler

Serdivan’da Birlik ve Beraberlik Aşure İle Perçinlendi

Serdivan Belediyesi’nin geleneksel aşure etkinliğinde AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik kazanların başına geçerek gelen misafirlere aşure ikram etti.

Serdivan Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri’ndeki (Sosyete Pazarı) Aşure programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bereketli Olsun

Bereketli olması temennisinde bulunarak aşure kazanlarının başına geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tüm vatandaşların Muharrem Ayını tebrik etti.

Muharrem Kardeşlik Ayı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ise aşurenin ve Muharrem ayının kardeşlik ayı olduğunu dile getirerek; bu günün de kardeşlik duygusunun taçlandığı gün olduğunu ifade etti.

4 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı

4 bin kişilik aşurenin dağıtıldığı program sonunda AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik alışverişe gelen vatandaşlarla ve pazar esnafıyla sohbet ederek hayırlı alışverişler diledi.

 

 0  1 Google +0