Haberler

Ramazan Okulu Bu Yılki Mezunlarını Verdi

Serdivan Belediyesi’nin bu yıl 3. sünü açtığı ve yaklaşık 300 kişiyi aşkın öğrencinin katıldığı Ramazan Okulu'nda Temel Dini Bilgiler ağırlıklı olmak üzere Ebru, Musiki, Zeka Oyunları, Görsel Sanatlar, Bilim, Fikir ve Sanat gibi alanlarda eğitim verildi.

Çocuklar Eğitim Alırken Aynı Zamanda Eğlendi

Ramazan Okulu’nda öğrencilere, eğitimlerin yanı sıra değişik aktivitelere katılma imkanı da sunuldu. Eğitmenler gözetiminde havuz etkinliğine katılan öğrenciler gezi programları çerçevesinde Planetaryum ve Serdivan Trafik Park’ı da ziyaret etti.

Planetaryum’da gezegenler hakkında gösterimleri izleyen öğrenciler, Trafik Park’ta hem trafik eğitimi aldı hem de park içerisinde bulunan araçları kullanarak keyifli bir gün geçirdi.

Akademi’de Eğitimlere Devam

Serdivan Belediyesi Fikir ve Sanat Akademisi'nden yapılan açıklamada, bu yıl 3. sü açılan, değişik branşlarda sabah ve öğleden sonra olmak üzere toplam 10 sınıfta verilen eğitimlere katılımın bu yıl da yoğun olduğu belirtilirken, Akademi’nin yeni dönemde farklı programlarla öğrencilere eğitim vermeye devam edeceği bildirildi.

 

 0  1 Google +0