Haberler

Merakla Beklenen Mega Projede İmzalar Atıldı

Sakarya’nın önde gelen ilçelerinden Serdivan’da, Serdivan Belediyesi’nin vizyon projesi olarak görülen 54. Cadde’nin ihalesini alan Turkmall ve YU Group ortak girişimi, proje kapsamında ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamına renk getirecek. 

 

28 Ayda Bitecek

 

Sakarya’nın sosyal yaşamında yepyeni bir adres olacak 54. Cadde; perakende sektörü ile şehir yaşamını birleştiren, mağazacılık konusunda tek bir binaya bağlı kalmadan şehir ile bir arada devam edecek sayılı örneklerden biri olarak öne çıkıyor. Konut, ofis, home-ofis ve cadde mağazalarının yer alacağı 52.000 metrekarelik alanda geliştirilecek projenin 28 ay içinde tamamlanması bekleniyor. 

 

Sadece Sedivan’a Değil Bölgeye Hitap Edecek

 

Turkmall; 24 yıldır süren gayrimenkul ve perakende geliştirme yatırımlarını, bu yıl YU Group ile güçlerini birleştirerek konut ve karma projelerle de sürdürecek. Turkmall; daha öncesinde Türkiye’de ve yurt dışında 3 milyon metrekarenin üzerinde konut, ofis ve iş merkezi teslim etmiş olan YU Group ile başlayan konut ve karma projeler işbirliğine Maslak, İstanbul’da yer alan UNIQ Rezidans’ın ardından Sakarya’daki eşsiz 54. Cadde projesi ile devam ediyor. Sakarya’nın yeni merkezi olacak 54. Cadde, Sakarya’nın yanı sıra Düzce, Akyazı ve Hendek’e de hitap edecek. 

 

54. Cadde İle 1992’den Beri Gelen Yatırımlara Bir Yenisi Daha Ekleniyor

 

1992 yılından bugüne 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirip, 6 milyon metrekare perakende inşaat alanı sağlayarak, bulunduğu bölgelere ve iş ortağı olan perakende markalarına değer katmaya devam eden Turkmall, 2012’de Novada OutletSöke ile başlayan Anadolu genelindeki yatırımlarını sürdürüyor. Turkmall, son olarak Sakarya’nın önde gelen ilçesi olan Serdivan’da yeni bir konsept ile gerçekleştirilecek 54. Cadde projesinin ihalesini YU Group ile alarak Marmara Bölgesi’ndeki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. 

 

 

 

 

 

 

Türkiye Ekonomisi’ne İnanıyoruz 

 

Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu ve YU Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mekki Özkan 54. Cadde ihalesi imza töreninin ardından yaptıkları ortak açıklamada, Türkiye ekonomisine katkıda bulunacak yatırımlarına tüm hızıyla devam edeceklerini ve 750 milyon TL yatırım değeri taşıyan 54. Cadde ve UNIQ Rezidans projelerinin bunun bir göstergesi olduğunu belirterek, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım önderliğindeki milli iradenin daima yanında olduklarını, ülkemize güvenlerinin tam olduğunu ifade ettiler.

 

54. Cadde Hayırlı Olsun

 

Vizyon proje ile ilgili hayırlı olsun temennisinde bulunan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, gayrimenkul yatırımcılarının önemli temsilcilerinden biri olan Turkmall  ve YU Group’un Serdivan’da ortaklaşa gerçekleştireceği 54. Cadde Projesi’nin, Sakarya başta olmak üzere tüm bölgeye hitap edeceğini söyledi.

 

Ülkemiz Üzerinde Oynanan Tüm Oyunlara İnat Yatırımlarımız Artarak Devam Edecek

 

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin kendilerini yıldırmadığını tam aksine daha fazla yatırım yapmak adına motive ettiğini belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Milletimizin aynı kararlılığı sergilemeye devam etmesi sayesinde bizler, artık her türlü vesayet zincirini kırmış olan, yarınlarından kaygı duymayan bir ülkede yaşamanın gururu içerisindeyiz. Çalışmalarımız aynı kararlılıkla ve tüm hızıyla devam edecek.” dedi.

 
 0  1 Google +0