Haberler

Kesilen Kurbanla İlk Görevlerine Başladılar

İlçenin her noktasına daha hızlı ve kaliteli hizmet götürülmesi için filosunu 4 yeni araçla güçlendiren Serdivan Belediyesi'nde yeni araçlar, kesilen kurban ve dualarla hizmet vermeye başladı


 

Büyük Bir Aileyiz


 

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar  program öncesi  Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli personelle bir araya gelerek sohbet etti ve ilçe genelindeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. 


 

Başkan Alemdar, Serdivan Belediyesi'nin büyük bir aile olduğunu ve ilçeye hizmet noktasında tüm çalışanların aynı heyecanı yaşadığını söyledi.


 

24 Mahallemize De Aynı Nitelikte Hizmet


 

Serdivan’ın 24 mahallesine de aynı nitelikte hizmet götürmek için her gün daha fazla ne yapabilirizin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Alemdar “Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacak. Yeni araçlarımız Serdivanımıza hayırlı olsun.” dedi.


 

Kışa Hazırız


 

Araçların sökülüp takılabilir tuzlama ve kar küreme aparatları olduğuna da değinen Başkan Alemdar, filoya katılan yeni makinelerin asfalt çalışmalarının yanı sıra karla mücadele için de kullanılabilecek fonksiyona sahip olduğunu belirterek, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tüm ekipman ve personelle kışa hazır oldukları mesajını verdi.


 

İlk Görev Diş Hastanesine


 

Kontak çevirerek görevlerine başlayan yeni araçlar ilk olarak, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde yer alan ve hasta kabulüne başlayan Serdivan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin yakın çevresindeki ulaşım güzergahlarına sıcak asfalt taşıdı.

 

 0  1 Google +0