Haberler

Başsavcı Ercan’dan Başkan Alemdar’a Veda Ziyareti

HSYK Kararnamesiyle Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, yeni görevi öncesi Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'a veda ziyaretinde bulundu.

Başsavcı Ercan’ı makamında ağırlayan Başkan Alemdar, Mustafa Ercan'ın 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Sakarya'daki çalışmalarını koordine içerisinde, özveriyle ve kararlılıkla yerine getirdiğini ifade ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Ercan misafirperverliğinden dolayı Başkan Alemdar'a teşekkür ederken Alemdar da Başsavcı Mustafa Ercan'la Sakarya'daki görev süresi boyunca kurdukları dostluğun, farklı illerde olsa da devam edeceğini söyledi.

Hizmet Anlayışımız; Şeffaflık ve Sürat

Başsavcı Mustafa Ercan’a belediyenin birimlerini de gezdiren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediye olarak hizmet anlayışlarının şeffaflık ve sürat olduğunu dile getirirken Başsavcı Ercan da Serdivan Belediyesi'nin hizmeti vatandaşın ayağına getirdiğini, bunun da belediyecilikteki profesyonelliğin göstergesi olduğunu söyledi.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Başsavcı Ercan'a hatıra olarak Ebru işlemeli tablo ile Sakaryalı yazar Faik Baysal’ın 1944 yılında kaleme aldığı Sarduvan romanını ve Serdivan'ın dünü ve bugününü anlatan Serdivan Tarihi isimli araştırma kitabını hediye etti.

 0  1 Google +0