Haberler

Başkan Alemdar’ın Öğrencilere Mesajı;“Bu Milletin Bileğini Kimse Bükemez”

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının başlaması münasebetiyle yayınladığı mesajında, öğrenci ve öğretmenlere başarı dileyerek yeni eğitim-öğretim yılının ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Eğitim Gelecek Nesillerin Yetişmesinde En Önemli Faktördür

Eğitimin, kişisel gelişimin yanı sıra, ülkesine ve milletine hizmet etme aşkıyla yoğrulan nesillerin yetişmesinde de birincil faktör olduğunu dile getiren Yusuf Alemdar şu ifadelere yer verdi;

 

Hepimiz Üzerimize Düşen Görevi Layıkıyla Yerine Getirdiğimiz Sürece Bu Milletin Bileğini Kimse Bükemez

 

"Hepimiz üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğimiz sürece bu milletin bileğini kimse bükemez. Geleceği inşa edecek gençlerimiz hedeflerini daima yüksek tutarak ve planlı çalışarak, fedakar öğretmenlerimiz, gençlerimize bilgiye ulaşma yollarını sunarak ve tabi ki velilerimizin yanı sıra bizler de her alanda çocuklarımıza destek vererek üzerimize düşeni yapmalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve aileleri başta olmak üzere ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

 0  1 Google +0