Haberler

Başkan Alemdar’a Mahalle Sakinlerinden Teşekkür

Serdivan Belediyesi’nin “Her Mahalleye Bir Sosyal Alan” sloganı ile başlattığı çalışmalardan biri daha tamamlanarak Serdivanlıların hizmetine sunuldu.

 

Kauçuk Zemin Serildi

Köprübaşı Mahallesi 4029. ve 4030. sokakların kesişiminde, 2780 m2 alan üzerine kurulan park, yeşil alanın yanı sıra, kauçuk parkelerle döşenen 200 metre uzunluğundaki yürüyüş yoluyla, spor yapabilme imkanı sunan fitness aletleriyle, çocukların dışarıda güvenli bir ortamda oynayıp eğlenebileceği oyun gruplarıyla 7’den 70’e tüm mahalle sakinlerinin yeni buluşma noktası olacak.

 

Ağaçlandırma Yapıldı

Mahalle sakinlerinin stresten uzak huzurlu vakit geçirebilmeleri için tüm detayların düşünüldüğü sosyal donatı alanında peyzaj çalışmaları  Serdivan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılarak alan ağaçlandırıldı.

 

Mahalle Sakinlerinden Teşekkür

Köprübaşı Mahalle sakinleri, mahalleye kazandırılan sosyal donatı alanı ile ilgili duydukları memnuniyeti hazırladıkları afişle dile getirerek Başkan Alemdar’a teşekkür ettiler.

 

Doğayla Bütünleşebilecekleri Mekanlar Sunmak İstiyoruz

Yapılan doğru yatırımlarla Serdivan’ın çehresini değiştirirken, ilçenin doğal yaşam kalitesini de sosyal donatı alanları ile koruyarak, geleceğe yeşil adımlarla ilerlemek istediklerini belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Vatandaşlarımıza, yoğun kent temposundan uzaklaşıp, rahat nefes alacakları ve doğayla bütünleşebilecekleri mekanlar sunmak istiyoruz.” dedi.

 0  1 Google +0