Haberler

Başkan Alemdar Tek Yürek Olmak İçin Diyarbakır'da

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ilçeler arası dayanışmayı pekiştirmek, belediye hizmetlerinin hızlı ve kolay çözümü noktasında paylaşımda bulunmak için Diyarbakır’ın Hani ilçesine kayyum olarak atanan ve aynı zamanda belediye başkanı olarak da ilçeyi yöneten Şaban Arda Yazıcı’yı, makamında ziyaret etti. Başkan Yusuf Alemdar Şaban Arda Yazıcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Çözüm Üretme Noktasında Hazırız

Hani Belediyesi’nin çalışmaları ve ilçenin temel sorunları hakkında Kaymakam Arda Yazıcı ile fikir alışverişinde bulunduklarını dile getiren Başkan Alemdar, sorunların çözümü noktasında her zaman birlikte hareket etmeye hazır olduklarını belirtti.

Hani’ye yapılan ziyaretlerin hem bölge halkına hem de kendilerine moral verdiğini, işbirliği içerisinde olmaktan dolayı da memnuniyet duyacaklarını dile getiren Kaymakam Yazıcı, Başkan Alemdar’a kurulan dostluk köprüsünden dolayı teşekkür etti.

Bizi Bölmek İsteyenlere Karşı Tek Yürek Olacağız

Başkan Alemdar, geçtiğimiz hafta Mardin’in Derik Kaymakamlığına PKK’lı teröristlerce düzenlenen hain saldırıda şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ü de rahmetle anarken ”Kalleş saldırılar bu milleti asla pes ettiremez. Bize düşen birliğimizi, dirliğimizi ve tüm mukaddesatımızı koruyarak; bizi yıkmak, bölmek, durdurmak isteyenlere karşı tek yürek olmaktır.” dedi.

Bu Topraklarda Kaybedilen Her Can Bizim Canımızdır

Program sonunda birlikte bölge esnafını ziyaret eden ikili ilçe sakinleri ile de sohbet ederek ihtiyaçlar ve çözüm noktasında değerlendirme yapma fırsatı buldu. Başkan Alemdar Kaymakam Şaban Arda Yazıcı ile dirsek temasında olacaklarını belirterek “Gayemiz güzel ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.” dedi.

 

 0  1 Google +0