Haberler

Aynı Vakar ve Duruşla Ama Her Zaman Tevazu İçerisinde Hizmete Devam

1 Kasım öncesi Serdivan genelindeki kahvelere yaptığı ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya gelen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, seçim sonrası aynı kahveleri bu kez teşekkür etmek için ziyaret ediyor.

Program öncesi Serdivan Muhtarlar Derneği’ne misafir olan Yusuf Alemdar, taleplerin tespiti ve değerlendirilerek en hızlı şekilde çözüm üretilmesi noktasında muhtarlarla birlikte ve koordinasyon içerisinde hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

Muhtarlar Derneği’ndeki buluşmanın ardından Selahiye, Kuruçeşme, Kazımpaşa, Uzunköy, Kızılcıklı, Meşeli ve Beşevler Mahallelerinin yanı sıra İstiklal ve Bahçelievler Mahallesi’ndeki kahveleri de ziyaret eden Yusuf Alemdar, 1 Kasım genel seçimlerine gösterdikleri ilgiden ve destekten dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi.

1 Kasım zaferinin tek mimarının milletin kendisi olduğunu belirten Alemdar, “1 Kasım seçimlerinin kazananı, iradesine hiçbir zaman ipotek koyulamayacağını bir kez daha herkese net olarak gösteren aziz milletimizdir. %49,5 en net şekliyle; feraset sahibi milletimizin hizmete, kalkınmaya, birlikteliğe kısacası güçlü bir Türkiye’ye AK Parti iktidarı ile devam demesinin adıdır” diye konuştu.

Alemdar, milletin omuzlarına yükledikleri sorumluluğun bilincinde olduklarını dile getirerek, “Duruşumuzdan ve vakarımızdan taviz vermeden ama her daim tevazu içerisinde daha çok çalışmaya ve ona hizmeti hakka hizmet olarak gördüğümüz milletimiz için üretmeye devam edeceğiz. Bunu her zaman olduğu gibi yine milletimizle ve onlardan aldığımız güçle yapacağız” dedi.

 

 0  1 Google +0