Haberler

AK Parti Serdivan Teşkilatı’ndan Ahde Vefa Ziyareti

AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı, meclis üyeleri ile birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı ziyaret etti.

Belediye meclis salonunda gerçekleşen programda 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Sakarya’da ve tüm yurttaki yaşananlar değerlendirilirken, eli kanlı terör örgütü PKK’nın Cizre’de gerçekleştirdiği hain saldırı da kınandı.

Bu Millet Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

15 Temmuz gecesi aziz milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde inayetle hareket ettiğini belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar “Bu millet öyle bir şey yaptı ki, sadece kendi ülkesine, kendi bayrağına, kendi vatanına sahip çıkmakla kalmadı, bu millet tek kutuplu bir dünyaya geçişi engelledi. Bu milletten Allah razı olsun” dedi.

Tek Kutuplu Dünyadan Arınmış Söz Sahibi Bir Türkiye Olacak

İstanbul Boğazı’na yapılan ve iki yakayı üçüncü kez birbirine bağlayan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışına da değinen Başkan Alemdar,” Geçmişten gelen kadim medeniyetimizin bize bırakmış olduğu mirası sahiplenerek çıktığımız bu yolda, tek kutuplu bir dünyadan arınmış söz sahibi bir Türkiye olacaktır. Bundan hepimiz gurur duyabiliriz.” dedi.

Sizi Kimseye Vermeyeceğimizi İfade Etmek İçin Buradayız

Ziyareti, ahde vefa ziyareti olarak tanımlayan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımızın sokağa çıkın talimatıyla birlikte 27 gün boyunca demokrasi nöbetimizde sizlerle birlikte alanlarda olduk. Böyle bir liderle milletimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Yıllar sonra torunlarımız vatanımıza bayrağımıza başkomutanımıza sahip çıkmışsınız diye bu milletle gurur duyacak. Allah bizlere bu gururu yaşamayı nasip etti.” dedi.

Başkan Osman Çelik aynı ekiple birlikte gazi meclise gitme niyetinde olduklarını da belirtti.

 

 0  1 Google +0