Haberler

54. Cadde’de Çalışmalar Başlıyor

Serdivan’ın vizyon projesi 54. Cadde’de arsa tahsisi gerçekleşti.
 

Turkmall ve YU Group’un yapımını üstlendiği 54. Cadde’de yer tahsisi gerçekleşti.

 

İlçenin Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Yaşamına Renk Getirecek
 

Sakarya’nın sosyal yaşamında yepyeni bir adres olacak 54. Cadde; perakende sektörü ile şehir yaşamını birleştiren, mağazacılık konusunda tek bir binaya bağlı kalmadan şehir ile bir arada devam edecek sayılı örneklerden olacak.

52 Dönüm Alan Üzerine 


Konut, ofis, home-ofis ve cadde mağazalarının yer alacağı 52 dönüm alanda geliştirilecek proje, 28 ay içinde tamamlanacak. Projenin konsept ayağı Suudi  Arabistan'dan Kazakistan'a, Azarbeycan'dan Ukrayna'ya birçok önemli projede imzası olan Evrenol Architects tarafından yürütülecek. 54. Cadde tamamlandığında, büyüklüğü ve ticari aks özelliği ile sadece Sakarya’ya değil bölgeye hizmet verecek. 


Türkiye Ekonomisi ’ne Doğrudan Katkı Sağlayacak


54.Cadde’de gelinen son nokta hakkında bilgi veren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yer tahsisi sonrası çalışmalara hızla başlanacağını ifade ederek, 28 aylık sürenin sonunda sadece Serdivan’ın değil bölgenin de yeni bir ticari aksa kavuşacağını belirtti. Alemdar, büyüklüğü, içeriği ve ticari aks özelliği ile 54. Cadde'nin Türkiye ekonomisine doğrudan katkı sağlayacağını söyledi. 


 

 

 0  1 Google +0